SYSTEMY ALARMOWE

Firma ,, BitNet” istnieje w branży telekomunikacyjnej od 2000 r. obierając jako cel działalności świadczenie usług internetowych na bardzo wysokim poziomie. Wraz z intensywnym rozwojem spółki zwiększono zakres terytorialny działalności firmy ( powiat opatowski, ostrowiecki), a ofertę wzbogacono. o: systemy sygnalizacji włamania i napadu, pożaru, telewizję przemysłową ,TV oraz Nagłośnieniowe.

Stosujemy urządzenia spełniające wymogi odpowiednich norm poparte certyfikatami.

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem technologii światłowodowej, w 2012 roku do głównego profilu naszej działalności dodano także kompleksowe usługi z zakresu instalacji sieci światłowodowych. Zapewniamy pełną obsługę instalacji toru światłowodowego, od dostarczania kabli światłowodowych poprzez spajanie włókien metodą spawania, a kończąc na pomiarach reflektometrycznych oraz dokumentacji podwykonawczej. Stawiamy na jakość wykonywanych usług, co pozwala nam uzyskiwać odpowiednie referencje i zadowolenie klientów.

W naszej firmie pracuje obecnie 10 osób o wysokich kwalifikacjach oraz wykształceniu kierunkowym. Stawiamy na kompetentną kadrę, która ma duży potencjał i wiedzę. Na potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług posiadamy niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty. Nasza działalność opiera się na jakości oraz rzetelności, gwarantujemy naprawę usterki w czasie 24h od zgłoszenia w Biurze Obsługi Klienta. Sukcesywny rozwój naszej oferty ma na celu stałe podnoszenie jej atrakcyjności i konkurencyjności .